ENGLISH
 

Hakkımızda

Doğusan İnşaat Şirketi, yapı sektöründe ki varlığını 1987 den beri sürdürmektedir. 1987 yılından 1992 yılına kadar şahıs firması olarak faaliyet göstermiş, 1992 yılında DOĞUSAN İNŞAAT TİCARET A.Ş adıyla kurumsallaşmıştır.

23 yılı aşkın bir süredir özellikle Köprü,Köprülü kavşak ve Yol inşaatı alanında faaliyet gösteren DOĞUSAN İNŞAAT Türkiye’ nin dört bir yanında bir çok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

DOĞUSAN İNŞAAT,gerek tecrübesi,gerek teknik personeli ve gerekse sürekli yenilenen makine parkıyla gelişen Türkiye’mizde büyük ve güvenilir köprü,köprülü kavşak ve yol inşaat şirketlerinden birisi olarak yer edinmiştir.”

Profesyonel bir kalite anlayışı benimseyen Doğusan İnşaat İSO 9001 Kalite Sistem Belgesi ve İSO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ne ilişkin sertifikaları almaya hak kazanmıştır.

Hızla gelişen Türkiye’nin altyapısının kurulmasında ve daha kaliteli bir hayatın temellerinin atılmasında inşaat sektörü başrolü oynamaktadır.

İşte Doğusan İnşaat’ta bu sorumluluğun bilinciyle çalışmakta, ülkemizde ve dünyada artan gereksinimlere en mükemmel cevabı verebilmek için sürekli olarak teknolojisini yenilemekte olup bilgi birikimini geliştirmektedir. 

İnsan kaynağına, kurumsallığa ve profesyonelliğe inanıyoruz . Bu alanlarda sektörümüzdeki en güncel ve en iyi uygulamaları gerçekleştiren Türk şirketi olmak için sürekli emek,zaman ve kaynak sarf ediyoruz...

 

 

 

© COPYRIGHT 2014 DGS Zemin